Lactaset [Więcej]

Profesjonalny, ręczny odciągacz pokarmu z regulacją siły ssania Uchwyt tłoka i dren pozwalają na bezpośrednie podłączenie do modułu elektrycznego Lactina, dostępnego w szpitalu lub w wypożyczalni.

 

Harmony - odciagacz ręczny [Więcej]

Bardzo wygodny, ręczny laktator z dwufazowym systemem odciągania pokarmu oraz z możliwością rozbudowy do wersji elektrycznej ( po dokupieniu tłoka kompletnego i drenu współpracuje z laktatorami szpitalnymi Lactina i Symphony ),. Przeznaczony tylko i wyłącznie do użytku osobistego.

W zestawie Calma GRATIS.

 

Mini Electric [Więcej]

Jeden z najlepszych odciągaczy bateryjno-sieciowych. Ze względu na niewielkie rozmiary idealnie nadaje się dla osób aktywnych zawodowo. Możliwość regulacji siły ssania oraz rytm pracy odwzorowujący rytm ssania dziecka umożliwiają utrzymanie laktacji nawet w przypadku długotrwałej separacji matki od dziecka. Przeznaczony tylko i wyłącznie do użytku osobistego

 

Swing [Więcej]

Super nowoczesny laktator bateryjno-sieciowy, z regulacją siły ssania i dwufazowym systemem odciągania pokarmu. Umożliwia utrzymanie laktacji nawet w przypadku długotrwałej separacji matki od dziecka. Cichy i bardzo wygodny w obsłudze. Przeznaczony tylko i wyłącznie do użytku osobistego.

W zestawie Calma GRATIS.

 

Calma [Więcej]

Specjalistyczny produkt z unikalnym systemem odpowietrzania, umożliwiający niemowlęciu pobieranie pokarmu tylko wtedy, gdy będzie ssać odpowiednio mocno. Przeznaczony dla dzieci karmionych wyłącznie piersią, które muszą pozostać pod opieką osób trzecich – wersja bez butelki.

 

Chłodziarka [Więcej]

Praktyczny pojemnik z rączką przeznaczony do bezpiecznego transportu odciągniętego pokarmu. W zestawie wkład chłodzący oraz 4 butelki 150 ml z nadrukiem

 

Osłony piersi ochronne [Więcej]

Zabezpieczają bolące lub popękane brodawki. Odpowiednia cyrkulacja powietrza daje komfort termiczny. Miękka silikonowa osłona ułatwia dyskretne noszenie. (2 szt)

 

Osłony piersi formujące [Więcej]

Naciskając delikatnie otoczkę brodawki pomagają jej w przygotowaniu do karmienia. Delikatne silikonowe osłony dostosowują się do kształtu ciała zapewniając komfort, dyskrecje i wygodę ( 2 szt)

 

Zestaw smoczka [Więcej]

Specjalistyczny produkt zarówno dla dzieci z dysfunkcjami odruchu ssania (spowodowanymi np. rozszczepem wargi i/lub podniebienia lub schorzeniami neurologicznymi) jak i dla tych,, u których odruch ten jest słabo wykształcony. W przeciwieństwie do klasycznego smoczka, zestaw ten nie zaburza naturalnego odruchu ssania. Na specjalne zamówienie dostępny jest również krótszy smoczek – wersja przeznaczona dla wcześniaków. W skład zestawu wchodzi butelka, 2 smoczki tego samego rozmiaru oraz dwie membranki.

 

SNS [Więcej]

Wyjątkowy produkt umożliwiający dokarmienie niemowlęcia przy piersi. Pomocny w przypadkach słabego przybierania dziecka na wadze i w wielu innych problemach laktacyjnych. Trzy różne komplety drenów pozwalają na dostosowanie prędkości wpływu pokarmu do potrzeb dziecka, a specjalny hipoalergiczny przylepiec na dogodne zamontowanie urządzenia na piersi mamy.

 

Zestaw łyżeczki [Więcej]

Produkt pozwalający na dokarmienie niemowlęcia w sposób niezaburzający naturalnego odruchu ssania. Technika karmienia łyżeczką może być stosowana w okresach separacji matki od dziecka.

 

Lanolina PureLan 100 1,5g [Więcej]

Produkt pozwalający na dokarmienie niemowlęcia w sposób niezaburzający naturalnego odruchu ssania. Technika karmienia łyżeczką może być stosowana w okresach separacji matki od dziecka.

 

Lanolina PureLan 100 7g [Więcej]

 

Lanolina PureLan 100 37g [Więcej]

 

Końcówka lejka "Personal Fit" 21, 24, 27, 30, 36 mm

Końcówka lejka o różnych średnicach, pozwalająca dostosować laktator do indywidualnych potrzeb ( w zależności od wielkości brodawki).

 

Zaworek + 2 membranki

Zestaw części zapasowych, w skład którego wchodzą: jeden zaworek i dwie membranki. Części pasują do wszystkich laktatorów Medela ( z wyjątkiem Freestyle i Swing)

 

Butelka kolorowa 150 ml [Więcej]

Butelka do bezpiecznego przechowywania pokarmu w lodówce bądź zamrażarce.

Wykonana z polipropylenu – substancji, która nie zawiera Bisfenolu

 

Butelka kolorowa 250 ml [Więcej]

Butelka do bezpiecznego przechowywania pokarmu w lodówce bądź zamrażarce.

Wykonana z polipropylenu – substancji, która nie zawiera Bisfenolu

 

Inne produkty Medela dostępne na zamówienie pod numerem 530 904 555